Warsztaty animacji dla dzieci - Etiuda & AnimaEtiuda & Anima
facebook
plakat

plakat

Etiuda&Anima

24. Międzynarodowy Festiwal Filmowy
21 - 26. 11. 2017

en
Etiuda&anima newsletter

Rozwiń Menu

Zwiń Menu

Warsztaty animacji dla dzieci

15.10.2016

Warsztaty animacji dla dzieci z Dardanele Studio (27.11, Konfederacka 4) – wstęp wolny

Warsztaty dla dzieci odbędą się grupach 5 – 8 lat i 9 – 11 lat. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona.

Zapisy pod adresem mailowym warsztaty@etiudaandanima.com

 

DARDANELE STUDIO
www.dardanele.com

dardanele_logo

Jesteśmy kreatywnym zespołem. Już ponad 10 lat bez przerwy szkicujemy, rysujemy, animujemy i programujemy, a jeśli wydaje się wam, że nic nie robimy – to właśnie w tej chwili wymyślamy nowy projekt.

Naszą pasją jest animacja 2D, a szczególnie – animacja postaci.Realizujemy przeróżne projekty, w których animacja odgrywa kluczową rolę. Najbardziej lubimy tworzyć dla dzieci: animowane filmiki, seriale edukacyjne, teledyski oraz aplikacje – angażujemy się w pracę na 100%. Lubimy mieć poczucie, że stworzony projekt nie tylko jest dopięty na ostatni guzik, ale także jest pożyteczny i sprawia radość dzieciakom, które podczas nauki mają ciekawą zabawę.

Ewa Frączekewa-warsztaty-dla-dzieci2

Absolwentka form przemysłowych na ASP w Krakowie. Rysuje i animuje, a oprócz tego zajmuje się całą masa innych, pożytecznych rzeczy.Założycielka Dardanele Studio, w którym ilustracje i animacje wykonuje w ramach swoich codziennych zajęć.

Irina Goncharikirina-warsztaty-dla-dzieci2

Absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Białoruskim w Mińsku. Na co dzień kreuje bajkowe światy, w których dzieją się przedziwne, czasem zabawne a czasem straszne historie. Tworzy scenariusze i powołuje do życia nowych bohaterów, których animatorzy zamieniają w żywe istoty.


 

WARSZTATY

Zaproponujemy dzieciom zabawę w studio animacji – wspólnie będziemy pracować nad filmem.

Warsztaty pokażą jak wygląda tworzenie kreskówki – w pigułce.

Dzieci poznają tajniki tworzenia animacji krok po kroku, od pomysłu do gotowego filmiku.

Podczas warsztatów dowiedzą się, kto tak naprawde tworzy kreskówki: reżyser, scenarzysta, ilustrator, animator, dźwiękowiec, montażysta, a takżeczym jest m.in. scenariusz, storyboard, kadr, ujęcie, montaż. Wspólna praca nad filmem rozwija kreatywność, uczy pracy w zespole i być może odkryje nowe talenty lub obudzi pasję do tworzenia animacji.